کاشت مو قابل رشد

کاشت مو قابل رشد

امروزه به یقین میشود گفت که یکی از افراد در هر خانواده ای دچار ریزش مو شده است و متاسفانه سن ریزش مو روز به روز پایین و پایین تر می آید .

سن رشد مو بشکل طبیعی بین ۳۵ تا ۴۰ سال در استاندارد جهانی می باشد و متاسفانه ای سن در ایران هر ساله پایین تر می آید .

آخرین اطلاعاتی که از آمار گیری گذشته منتشر شده اس سن ریزش مو به عدد ۲۴ رسیده است که متوجه تعداد زیادی از افراد جامعه شده است .

کاشت مو قابل رشد

کاشت مو قابل رشد چیست؟

کاشت مو قابل رشد به پروسه ای گفته می شود که دارای سه مرحله می باشد مرحل اول برداشت است که با تکنیک ها و ابزار های خاص از قسمت پشت سر یا ناحیه دهنده مو ها را برداشت می کنند تعداد این تار موها بسته به بانک شخص مربوط می باشد یعنی اگر شخص دارای بانک موی قوی باشد بالطبع موهای بیشتری میتوان از قسمت اهدا دهنده آن برداشت کرد دومین مرحله تعبیه فولیکول ها یا همان تار موها می باشد که باید در جایگاهی کاملا بهدشتی و ضد عفونی شده قرار گیرد اخرین مرحله و حساس ترین مرحله کاشت مو است که باید تار موها به ناحیه گیرنده انتقال یابند در کاشت مو تکنیک های و روش های متفاوتی استفاده می شود.

بهترین روش کاشت مو قابل رشد کدام است؟

در حال حاضر بهترین و جدیدترین روش کاشت مو قابل رشد کاشت مو به روش sut می باشد در این روش تا ۱۴۰۰۰ تار مو را در یک جلسه کاشت می توان کاشت این روش کاشت مو کاملا بدون دوران نقاهت و همچنین درد و عوارض و تورم می باشد علاوه بر این که کاشت مو به روش sut با دستگاه اتوماتیک برداشت شده و در هر یک سانتی متر ۶۰ تار مو را می توان کاشت .

همچین لازم به ذکر است که این پروسه کاشت مو جدای از کاشت موی سر برای کاشت ابرو و کاشت ریش و سیبیل و کاشت مژه انجام میشود که امروزه با استقبال بسیار زیادی مواجهه شده است .


کلینیک کاشت مو , کلینیک زیبایی , کلینیک پوست و مو , جم کلینیک