کاشت مو در شیراز

کاشت مو در شیراز : اگر بخواهیم کاشت مو را به اختصار توضیح دهیم باید بگوییم که کاشت مو عبارت است از برداشت موهای پشت سر یا همان بانک مو و کاشت شدن آن در فضاهایی که موها ریزش پیدا کرده و یا خالی از مو می باشد به جرات می توان گفت تنها راه درمان ریزش موی ارثی کاشت مو می باشد و علم هنوز آنقدر پیشرفت نکرده است  از سلول های بنیادی به عنوان درمان ریزش مو استفاده شود.

کاشت مو چند نوع دارد که اولین نوع و یا اولین روش آن کاشت مو به روش fut می باشد که در این روش یک نوار از پوست سر یا همان فلپ برداشت می کنند و گرفت های مو را از آن جدا می کنند و در فضاهایی که خالی از مو می باشد کاشت مو انجام می شود لازم به ذکر است که این روش به دلیل عوارض های جانبی منسوخ گردیده از عوارض های روش کاشت مو fut می توان به جراحی های طولانی مدت، بیهوشی، درد بسیار زیاد، خونریزی های زیاد و …. اشاره کرد که در نهایت باعث شد این روش کاشت مو منسوخ گردد.

کاشت مو به روش fit دومین روش کاشت مو بود که مقداری از عوارض های کاشت مو fut را از بین برده ولی با این حال این روش هم با توجه به محدودیت برداشت و محدودیت کاشت مو باعث شد که خیلی زود منسوخ گردد از عوارض های کاشت مو fit می توان به خونریزی ، درد، تورم ، دوران نقاهت اشاره کرد.

جدیدترین و بهترین روش کاشت مو تکنیک sut می باشد که در این روش تمام نواقص و عیوب روش های قبل بر طرف شده و حتی در برخی از آنها به نقطه قوت تبدیل شده است کاشت مو به روش sut تا ۱۴۰۰ تار مو را در یک جلسه با دستگاه اتوماتیک برداشت کرده و در نواحی خالی از مو کاشت می کنند.

شایان ذکر است دوستانی که علاقه به کاشت مو در شیراز دارند و تمایل به روشsut دارند باید عرض کنیم که اگر چه کاشت مو در شیراز در چند سال اخیر پیشرفت کرده است حتی به یقین می توان گفت کاشت مو در شیراز از کیفیت بهتری برخوردار است تا دیگر شهرستان ها اما به دلیل اینکه روش کاشت موsut کاملا تخصصی بوده امکان کاشت مو در شیراز با روشsut امکان پذیر نمی باشد و عزیزان می توانند در یک جلسه با حضور در تهران موهای خود را به روشsut کاشت کنند


کلینیک کاشت مو , کلینیک زیبایی , کلینیک پوست و مو , جم کلینیک