لیزر جوانسازی پوست

لیزر جوانسازی پوست , جوانسازی پوست با لیزر , استفاده از دستگاه لیزر جوانسازی پوست : لیزر جوانسازی پوست به وسیله ی فناوری Co2 Fractional با ايجاد ستون‌ هاي چند ميكروني از نور ليزر در پوست همـراه با قابليـت تنظيم تعداد نقاط ،‌ انرژي ليزر را به عمق‌هاي مختـلف درم انتقـال داده و با ايجــاد اثر حـرارتي باعـث بازســازي كلاژن‌ ها و كلاژن‌ سـازی جديد از طريق تحريك فيبروبلاست‌ها مي‌شود. در اين سيستم به علت آسـيب حداقل به اپیـدرم ميزان ريسك عفونت و عوارض به شدت كاهش يافته و طي ۴۸ ساعت فرد قادر به انجام فعاليت‌هاي روزانه خواهد بود.

لیزر جوانسازی پوست

موارد استفاده از لیزر جوانسازی پوست (Co2 Fractional) بر طرف نمودن علایم پیری در پوست می باشد. فقط با یک جلسه لایه برداری پوسـت به وسیله ی لیزر جوانسازی پوست (Co2 Fractional) کلیه ی چین و چـروک های دور چـشم و چیـن و چروک های ظریف دور لب ها ، همچنین تا حدودی خطوط خنده و لکه های قهــوه ای رنگ حاصل از آفتاب سوختگی از سطح پوسـت برداشـته خواهند شد. بعد از انجـام لیزر جوانسازی پوست (Co2 Fractional) ، پوست سفت تر می شود و قوام بهتری پیدا می کند.

كاربردهاي باليني لیزر جوانسازی پوست (Co2 Fractional)

  1. لایه برداری از پوست و جوان‌سازی پوسـت صورت
  2. حذف چيـن و چـروک های اطراف چشم
  3. حذف آسيب‌ دیدگی های پوستی حاصل از آفتاب سوختگی
  4. حذف اسكار های آكنه ، جـراحي و سوختگی
  5. بهبود یافتن منافذ پوست
  6. از بین بردن افتادگی های پوستی (كلاژن‌ سازی)
  7. روشن‌ تر شدن پوست
  8. از بین بردن ترک های حاصل از بارداری
  9. از بین بردن خال ها و ضایعات پوستی

موارد استفاده از لیزر جوانسازی پوست (Co2 Fractional)

لیزر جوانسازی پوست (Co2 Fractional) در درمان چین و چروک های پوستی ، درمان افتادگی ها و شلی شدگی پوست و منافذ باز پوست بسیار مفید می باشد. جوانسازی پوست به وسیله فرکشنال RF سوزنی (آر.اف (RF) روشی نوين لاغرى) ، به دو تا سه جلسه ی درمانی در طول هر ماه نیاز دارد. روش آر.اف (RF) روش نوين لاغرى به وسیله ی بی حسی موضعی با کرم های بی حس کننده انجام می گیرد. پس از انجام این روش ، هیچ گونه زخم و پوسته های ریز بر روی پوست ایجاد نمی شود و بیمار فردا ی آن روز می تواند به فعالیت های روزمره خود بپردازد.