دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت , دستگاه لیزر مو , دستگاه الکس

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت , دستگاه لیزر مو , دستگاه الکس : لیزر مو , لیزر موهای زائد با استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت یکی از بهترین روش های از بین بردن موهای زائد تمام نواحی بدن به ویژه صورت , لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی , لیزر موهای زیر بغل و … می باشد .لیزر موهای زائد یک روش ماندگارتر برای خلاصی از موهای زائد بدن می باشد .یکی از پیشرفته ترین دستگاه های لیزر موهای زائد را در زیر برای شما شرح می دهم :

دستگاه الکساندرایت برای لیزر موهای زائد

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت یکی از مدرنترین و پیشرفته ترین دستگاه ها برای از بین بردن موهای زائد بدن می باشد. از ویزگی های خاص این دستگاه لیزر مو به قابلیت تنظیم طول موج ( pulse duration) اشاره کرد . این ویژگی موجب می شود تا به راحتی در تمام نواحی بدن بتوانید لیزر مو انجام دهید بدون اینکه درد شدیدی حس کنید .

 

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت

 

باید به این نکته هم توجه داشته باشید که موهای زائد تمام نواحی بدن از نظر استحکام به یک اندازه نیستند . لذا این قابلیت می تواند بسیار مفید باشد.

قابلیت های دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت

اولین و برترین ویژگی این دستگاه لیزر مو همان طور که در بالا نیز اشاره کردیم . قابلیت تنظیم طول موج است که میزان انرزی لازم برای از بین بردن موهای زائد تمام نواحی بدن با هر ضخامتی امکان پذیر می شود. همچنین این انرژی تاثیر مستقیم به ریشه مو دارد که باعث ماندگاری طولانی مدت نتیجه لیزر موهای زائد خواهد شد.

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت دقت بالا در تخریب و از بین بردن فولیکول مو دارد و به بافت اطراف ناحیه مورد تهاجم هیچ گونه آسیبی وارد نمی کند.

سرعت بالای انجام لیزر مو های زائد با دستگاه الکساندرایت از ویژگی هخای برجسته این دستگکاه لیزر مو می باشد.

همچنین یکی از قابلیت های دیگر این دستگاه این است که شما می توانید میزان انرژی و طول موج دستگاه را برای هر نوع رنگ پوستی جداگانه تنظیم کنید . این ویژگی باعث می شود شما به راحتی انواع موها را اعم از ضخیم و نازک بودن یا انمواع رنگ های موی مشکی ؛ سفید یا بور و…را رفع نمایید.

انرژی نوری که از دستگاه الکساندرایت ساطع می شود مستقیم به ریشه مو تاثیر دارد و به سرعت آن را از بین می برد.

فرایند عمل دستگاه لیزر موالکساندرایت

این دستگاه لیزر مو از طول موج های نور با انرژی های متفاوت و بالا از خود ساطع می کند . به طوری که این انرژی به گرما تبدیل می شود . این گرما به نواحی تهاجم ( هدف لیزر مو ) نفوذ می کند . فرایند عمل دستگاه لیزر مو الکساندرایت , فوتو ترمولیزر نام دارد که به تفکیک بدین معانی می باشد :

فوتو : استفاده از نور
ترمو : تولید گرما
لیزر : تخریب

در کل استفاده از انرژی نور برای گرم گردن نواحی خاص , جهت تخریب و از بین بردن ریشه موها می باشد.

نوع لیزر در دستگاه الکساندرایت از نوع لیزر های جامد می باشد و در محدوده نور مرئی می باشد و می توان نوری را که از آن ساطع می شود را مشاهده کرد.

***توجه

تجربه استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت و نیز نتایجی که برای لیزر مو از این دستگاه کسب شده نشان می دهد که دستگاه الکس کار آمدترین نوع لیزر برای از بین بردن و لیزر موهای زائد بدن می باشد.

دستگاه الکساندرایت , دستگاه لیزر موهای زائد

رنگ موهای هر فرد به رنگدانه هایی بستگی دارد که در ریشه مو وجود دارد و به نام علمی ملاتین شناخته می شود . با رشد مو این رنگ دانه ها به تدریح فعال می شوند و انواع رنگ مو را در هر فرد ایجاد می کنند . مانند قهوه ای , مشکی , بلوند و… که با گذشت سن این رنگدانه ها در ریسه برخی از موها تغییر حالت می دهند و رنگ موهای فرد تغییر می کمند که نوع معروفش سفید شدن مو با بالا رفتن سن افراد می باشد.

اما همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم طول موجی که دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت از خود ساطع می کند چیزی در حدود ۷۵۵ نانومتر می باشد . لذا با توجه به جذب بالای اشعه لیزر در این طول موج , لیزر دستگاه الکساندرایت بیشترین و سریع ترین تاثیر را روی ملانین ( رنگدانه های موجود در ریشه مو ) می گذارد . لذا با این توصیف می توان گفت که بزرگترین کاربرد لیزر مو با دستگاه الکساندرایت از بین بردن موهای بور و نازک است . بدین شورت که این امواج با انرژی بالا بر فولیکول مو تاثی گذاشته و موجب ریزش مو می شود و از رویش مجدد آنها برای مدت درازی جلوگیری می کند.

دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت برای از بین بردن موهای زائد تمامی نواحی بدن : صورت , زیر بغل , ناحیه تناسلی , … و حتی انواع رنگ های مو , روشن , مشکی و …بسیار مناسب می باشد .

کارایی بالا , سرعت و اثر گذاری فوق العاده دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت باعث شده است تا بتوان از این دستگاه برای لیزر مو در ناحیه وسیع پوشیده از مو مانند دستها و پاها نیز استفاده کرد . لیزر مو با الکس موجب سهولت درمان در مناطق پوشیده از مو می شود.

نواحی بدن که می توان با دستگاه الکس درمان لیزر مو انجام داد

در تمام نواحی بدن شما می توانید از دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت برای از بین بردن موهای اضافی استفاده کنید .

صورت , زیر بغل , سینه , گردن , کمر , ساعد دست , پاها , ناحیه تناسلی , اطراف مقعد

در استفاده از لیزر مو فولیکول موها کاملا تخریب می شود و امکان رشد دباره موهای زائد را در نواحی بالا که اشاره کردیم از بین می برد.

***توجه

درمان لیزر مو با دستگاه الکساندرایت یک درمان مرحله ای است و طی چند هفته انجام می شود . موفقیت آمیز و دائمی بودن این درمان برای از بین بردن موهای زائد بسیار بالاست .

در دستگاه های جدید لیزر مو ؛ به ویژه در دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت از سیستم خنک کننده بسیار پیشرفته استفاده کرده اند که در حین عمل لیزر مو , از ایجاد گرما در اطراف ناحیه هدف روی پوست جلوگیری می کند و باعث کاهش سوزش روی پوست می شود.