درمان افتادگی سینه با لیفت

درمان افتادگی سینه با لیفت : وقتی صحبت از سینه‌های زیبا می‌شود، تنها بحث اندازه سینه مطرح نیست. یک جراح پلاستیک ماهر با بهره‌گیری از روش مناسب در درمان افتادگی سینه می‌تواند سینه‌ای زیبا و خوش فرم خلق کند. در اینجا درباره درمان افتادگی سینه با جراحی لیفت «ماستوپکسی» توضیح می‌دهیم.

معمولا در چه مواردی برای درمان افتادگی سینه از جراحی لیفت بهره می‌بریم؟

بعد از بارداری و شیردهی، برای درمان افتادگی سینه و بازیابی فرم سینه

بارداری موجب تغییرات ناخواسته در فرم سینه‌ها شده و آن‌ها را شل و آویزان می‌کند. لیفت سینه حتی بدون استفاده از ایمپلنت هم می‌تواند این تغییرات را از بین برده و ظاهر زیبای سینه‌ها را بازگرداند.

برای بهبود خط سینه بعد از کاهش وزن زیاد

کاهش وزن موجب کاهش حجم سینه می‌شود. درمان افتادگی سینه با جراحی لیفت از طریق برداشتن پوست اضافی موجب جوانی و تناسب فرم سینه می‌شود.

زیبایی و جذابیت سینه‌ها با درمان افتادگی سینه

بخش کم ولی رو به رشدی از بیماران درمان افتادگی سینه کسانی هستند که همیشه دچار افتادگی سینه بوده‌اند. لیفت سینه دست‌یابی به سینه‌های خوش فرمی که همواره خواهان آن بوده‌اید را مقدور می‌سازد.

لیفت سینه برای درمان افتادگی سینه چگونه انجام می‌شود؟

برای درمان افتادگی سینه با جراحی لیفت سینه ، ابتدا جراح با استفاده از ماژیک مخصوص جراحی موقعیت مناسبی که نوک سینه‌ها باید در آن قرار گیرند را علامت می‌زند. سپس بیمار به اتاق عمل منتقل شده و تحت بیهوشی عمومی قرار می‌گیرد.

جراح با ایجاد برش، پوست اضافی را برمی‌دارد و بافت سینه را تا جایی که به محل مناسب – محل علامت گذاری شده – برسد بالا می‌برد. در صورت استفاده از ایمپلنت ، جراح ابتدا ایمپلنت را در جای مناسب قرار داده و سپس محل برش را بخیه می‌زند و باندپیچی می‌کند. برای جمع کردن مایعات اضافی ممکن است به مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت یک درن کوچک زیر پوست قرار داده شود.

در چه سنی می‌توان برای درمان افتادگی سینه ، لیفت سینه را انجام داد؟ آیا بعد از لیفت سینه امکان شیردهی وجود دارد؟

بعد از رشد کامل سینه‌ها، در هر سنی می‌توان لیفت سینه انجام داد. لیفت سینه را قبل و بعد از بارداری نیز می‌توان انجام داد. امکان شیردهی پس از لیفت سینه وجود دارد و اصلا نیازی نیست در این باره نگران باشید.

اگر می‌خواهید در مورد لیفت سینه بیشتر مطالعه کنید روی لینک آن کلیک کنید. همچنیت می‌توانید برای مشاوره با ما در تماس باشید.