آنالیز وزن و چربی

آنالیز وزن و چربی چیست؟ زمانی که اضافه وزن دارید ، بدون شک حاضـــر هستید هر روش لاغری را امتحان نمایید تا وزن کم کنید یا به اندام دلخواه تان برسید. ممکن است هر کدام از روش های لاغری و کاهش وزن اعم از کمـربنـد های لاغری ، رژیم های سخت و طاقت فرسا ، طـب سـوزنی ، لیپـوساکشـن و … را امتحان کرده باشید اما هنوز هم افرادی را که در لباس هایشان زیبا و جذاب به چشم می آیند را با چشم حسرت نگاه کنید.

 

آنالیز وزن و چربی

 

پاسخ کلینیک زیبایی و کلینیک لیزر مو به این مشکل شمــا این جمله می باشد: “شما هم مـــی تـــوانیـد خــوش انــدام باشید و تـناسب انــدامتان را بــدست بیاورید.” اما این جمله به شرطی حاصل می شود که در ابتدا از آنالیز بدن خود اطلاع داشته باشید.

آنالیز وزن و چربی چیست؟

برای آنالیز وزن و چربی بدنتان لازم است در ابتدا به سوالات زیر پاسخ دهید:

  1. مقدار اضضافه وزنتان چقدر است؟
  2. BMI شما چه مقدار است؟
  3. در کدام قسمت بدنتان تجمع چربی بیشتر است؟
  4. این چربی ها موضعی هستند یا سلولیت هستند؟
  5. از لحاظ سلولیت در چه مرحله ای هستید؟
  6. مناسب ترین روش لاغری برای شما کدام روش ی باشد؟

با آنالیز وزن و چربی (Body Analayzer) می توانید به راحتی از وضعیت ترکیبات مختلف بدن خود شامل آب ، چربی ( زیر جلدی و احشائی ) ، پروتئین ها ، مواد معدنی ، مایعات درون سلولی و برون سلولی و همچنین حجم ماهیــچه ها و مقایسه با مقادیر استاندارد اطلاع پیدا کنید. اگر آنالیز وزن و چربی در بدنتان به صورت اصولی و درست انجام بگیرد ، آنگاه کلینیک زیبایی و کلینیک لیزر می تواند راحت تر به شما مشاوره دهد. پس از این مشاوره به راحتی می توانید مناسب ترین روش لاغری متناسب با بدنتان که به وسیله ی آن می توانید به اندام دلخواهتان برسید را انتخاب کنید.